close

Ši svetainė naudoja vartotojų duomenis norint užtikrinti geriausią apsipirkimo kokybę.

Saugus apmokėjimas

Apmokėjimas pavedimu
Apmokėjimas pavedimu yra saugus ir pirkėjui, ir pardavėjui. Trūkumas yra tas, kad pinigai keliaudami tarp bankų gali užtrukti. Taip pat dėl nemažų pavedimo mokesčių pirkėjai šiuo būdu atsiskaityti nelinkę. Dažnai ypač didelis pavedimo mokestis taikomas mokant kita valiuta ar pervedant pinigus į kitą šalį. Šis būdas yra saugus, nes piniginės operacijos vyksta tarp bankų, bet nepatogus kainos ir laiko atžvilgiu.


Naudojimasis tarpininkais
Dauguma elektroninių parduotuvių suteikia galimybę apmokėti pirkinius per tarpininkus, kurių yra labai daug. Turbūt populiariausias ir žinomiausias pasaulyje tarpininkas yra „PayPal“. 
Naudodamiesi „PayPal“ jūs galėsite:

  • apsipirkti internete neatskleisdami savo asmeninės ir finansinės informacijos;
  • greičiau apmokėti už prekes – jums tereikės įvesti savo elektroninio pašto adresą, registruotą „PayPal“ sistemoje bei slaptažodį ir pinigai bus išsiųsti;
  • savo internetinėje parduotuvėje priimti klientų apmokėjimus už paslaugas.

Galimi atsiskaitymo būdai internete
Elektroninių parduotuvių pardavėjai už prekes atsiskaityti siūlo įvairiais būdais. Vieni būdai yra saugesni, kiti – mažiau saugūs. Vieni būdai – priimtinesni pardavėjui, kiti – pirkėjui. Todėl pabandysime kiekvieną būdą apžvelgti detaliau.


Apmokėjimas atsiimant prekę
Pirkėjas, pasirinkęs šį apmokėjimo būdą, už prekę sumoka tada, kai ją atsiima. Taip galima atsiskaityti nemažoje dalyje Lietuvos elektroninių parduotuvių. Atsiskaityti už prekę grynaisiais pinigais galite atsiimdami prekę iš pardavėjo, sumokėdami už siuntinį pašte arba tiesiai į namus prekę pristatančiam kurjeriui. Šis atsiskaitymo būdas yra patogus pirkėjui, nes nėra atliekamos jokios elektroninės operacijos. Pardavėjų šis atsikaitymo būdas nėra labai mėgstamas, nes pinigus jie gauna tik pristatę prekę. Pasitaiko, kad pirkėjas persigalvoja ir atsisako apmokėti užsakymą, tada prekės transportavimo išlaidas turi padengti pats pardavėjas. 

4