close

Ši svetainė naudoja vartotojų duomenis norint užtikrinti geriausią apsipirkimo kokybę.

Ačiū kad pasirinkote VEMAR.LT

Pirkimo taisyklės

Rinkitės iš katalogo ir dėkite jas į pirkinių krepšelį.

"Krepšelio" skiltyje matysite Jūsų išsirinktas prekes. Toliau galėsite pasirinkti tęsti pirkimą arba formuoti užsakymą.

Formuojant užsakymą, galite pasirinkti užsakymo detales. Jeigu jau esate prisiregistravęs VEMAR.LT internetinėje parduotuvėje, reikia suvesti prisijungimo duomenis. Registruojant paskyrą, užpildykite būtinas skiltis (pažymėtas žvaigždute). Užsakymo formoje būtina nurodyti teisingus kontaktinius duomenis.

Pasirinkite pristatymo būdą: siuntimas kurjeriu arba prekių atsiėmimas iš salono. 

Pasirinkite apmokėjimo būdą: grynaisiais pinigais arba banko pavedimu. Būtina sutikti su pirkimo taisyklėmis, privatumo politika  ir spausti "Tęsti".

Prekės, kurių neturime sandėlyje ir siuntimas užtrunka ilgiau nei 5 darbo dienos, yra vežamos pirkėjui pagal individualų užsakymą iš gamintojo. 

Prekių gražinimas

Pirkėjui pageidaujant grąžinti prekę, kuri buvo vežama pagal individualų užsakymą iš gamintojo, pardavėjas turi teisę grąžinti apmokėjimą.

Nekokybiškos ar netinkamo dydžio prekės yra keičiamos į kokybiškas ir atitinkančias reikiamą dydį prekes. Siuntimo išlaidos, kurios buvo patirtos pirkėjui grąžinant prekę pardavėjui, nėra kompensuojamos.

Nustačius, kad prekė buvo sugadinta dėl pirkėjo kaltės, prekė pirkėjui grąžinama tik apmokėjus grąžinimo, pakartotinio siuntimo (jeigu pirkėjas nepageidauja prekės atsiimti biure) ir prekės kokybės įvertinimo išlaidas, jeigu tokios buvo.

Įsigijus netinkamo dydžio prekę, pirkėjas užtikrina, kad:

grąžinama prekė bus originalioje bei tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);

prekė bus pirkėjo nesugadinta;

prekė bus nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kita) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

grąžinama prekė bus tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta;

Iškilus klausimams dėl prekės įsigijimo, keitimo ar grąžinimo, susisiekite su mumis.

4