close

Ši svetainė naudoja vartotojų duomenis norint užtikrinti geriausią apsipirkimo kokybę.

Produktų sąrašas pagal prekinį ženklą V-Helmets (Vemar)

VEMAR gimė aštuntajame dešimtmetyje Italijoje ir nuo pat savo debiuto išsiskiria medžiagų ir lydinių tyrimų ir inovacijų rinkoje.

Specializacija, kuri paskatins įmonę nuolat gali augti ir tapti referenciniu gamybos centru kitiems garsiems prekės ženklams šiame sektoriuje.

Per daugiau nei 40 metų patirtį „VEMAR“ sugebėjo sukaupti unikalią praktinę patirtį, realią kompetenciją, kuri pasireiškia viename iš plačiausių modelių rinkoje, kuri bet kokio tipo motociklininkams gali pasiūlyti konkurencingą produktą. aukštos kokybės ir pasižymi nuolatinėmis technologinių naujovių paieškomis.

Šiandien VEMAR grįžta tvirtinti savo pagrindinio vaidmens Italijoje ir pasaulyje

Hurricane White Fluo Yellow

„V-Helmets“ lenktynių šalmo interpretacija. Hurricane yra gerai prigludęs, patogiai ir tolygiai palaikomas aplink galvą. Itin lengvas apvalkalas pasinaudoja „Maxx-3C“ technologijos pranašumais, jo forma buvo sukurta vėjo tunelyje užtikrinant mažiausią aerodinaminį pasipriešinimą. Lenkto galo dugno forma suteikia maksimalią judėjimo laisvę dėvint nugaros apsaugos priemones. Neribotą vertikalų ir periferinį matymą bet kurioje važiavimo padėtyje užtikrina ypač didelis stikliukas, „Pinlock® MaxVision®“ priedai yra dėžutėje, ekraną galima palikti keletą milimetrų atidarytą arba užfiksuoti uždarytoje padėtyje., o „V-Klima“ sistema (VKS) šaldo karštą orą iš šalmo vidinės pusės. Tai yra puikus šalmas, skirtas važiuoti gatvėje  ir žiedinėse lenktynėse. 

Reguliari kaina 269,00 € Kaina 215,20 €
  • −20%
  • −20%

Pirkinių krepšelis

Į parduotuvę

Krepšelis tuščias

Paskyra

Neturite paskyros?
Sukurti paskyrą
4