close

Ši svetainė naudoja vartotojų duomenis norint užtikrinti geriausią apsipirkimo kokybę.

Greičių dežės alyvos

Greičių dežės alyvos

Yra 19 produktai.

Rodoma 1-19 iš 19 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Greičių dėžės tepalas MOTUL SCOOTER GEAR 80W90 150ml

Mineralinis „Scooter“ galinių pavarų tepalas Labai didelė tepimo galia, kad būtų galima atlaikyti paeiliui pradedant važiuoti visu greičiu ir stabdant važiavimo mieste sąlygomis. Alyvos plėvelės storis išlieka pakankamas esant įvairioms važiavimo sąlygoms, dirbant tuščiąja eiga, esant staigiam pagreičiui, esant visai galiai. Aukšto slėgio ir nenusidėvėjimo priedai, skirti padidinti pavarų dėžės tarnavimo laiką, kai važiuojama labai dideliais apsisukimais (trumpas sumažinimas) ir smūgiais važiavimo metu.

Kaina 4,91 €

Greičių dėžės tepalas MOTUL TRANSOIL 10W30 1L

Mineralinė alyva, skirta pavarų dėžėms su integruota šlapia sankaba, naudojančia skirtingą alyvą nei variklis. Motociklams važiuojantiems keliu, takais, krosiniams (dviejų ar keturių taktų), enduro (dviejų ar keturių taktų), motoroleriams, keturračiams... Rekomenduojama kai gamintojas reikalauja SAE 10W-30 variklio alyvos ar SAE 80 pavarų dėžės alyvos.

Kaina 7,40 €

Greičių dėžės tepalas MOTUL GEARBOX 80W90 1L

Mineralinis tepalas, sustiprintas molibdeno bisulfidu, kad būtų galima valdyti dideles apkrovas ir sumažinti perdavimo triukšmą. Visos mechaninės pavarų dėžės, sinchronizuotos arba nesinchronizuotos pavarų dėžės, pavarų dėžės / diferencialo, pavarų dėžės ir hipoidiniai diferencialai be ribotos slydimo sistemos, veikiančios smūgių, didelių apkrovų ir mažo apsisukimų dažnio ar vidutinių apkrovų ir didelio apsisukimų dažnio. Labai didelė tepimo galia mažina trintį ir dilimą. SAE 90 klasės karštoje temperatūroje, kad būtų užtikrintas puikus alyvos plėvelės atsparumas karštoje temperatūroje.

Kaina 13,22 €

Greičių dėžės tepalas MOTUL TRANSOIL 10W40 1L

Technosynthese® alyva, skirta pavarų dėžėms su integruota šlapia sankaba, naudojančia skirtingą alyvą nei variklis. Motociklams važiuojantiems keliu, takais, krosiniams (dviejų ar keturių taktų), enduro (dviejų ar keturių taktų), motoroleriams, keturračiams.. dirbantiems sudėtingomis sąlygomis, kaip pvz.: lenktynių, aukštos temperatūros, didelės įtampos. Rekomenduojama kai gamintojas reikalauja SAE 10W-40 variklio alyvos ar SAE 80 pavarų dėžės alyvos.

Kaina 8,94 €

Greičių dėžės tepalas MOTUL GEAR 300 75W90 1L

100% sintetinis tepalas, skirtas bet kokiam mechaniniam transmisijos perdavimui. Skirta sinchronizuotoms arba nesinchronizuotoms pavarų dėžėms, greičių dėžei / diferencialui, perdavimo pavarų dėžėms ir hipoidiniams diferencialams be ribotos slydimo sistemos, veikiančios smūgiais, didelėmis apkrovomis ir mažu apsisukimų dažniu ar vidutinėmis apkrovomis ir dideliu apsisukimų dažniu. 0% šlyties nuostoliai: Neištirpusi alyvos plėvelė ekstremaliomis sąlygomis. Labai didelė tepimo galia, kuri sumažina trintį ir susidėvėjimą. 90 laipsnių karštoje temperatūroje, kad būtų užtikrintas puikus alyvos plėvelės atsparumas karštoje temperatūroje ir (arba) siekiant sumažinti perdavimo triukšmą. Skysti žemoje temperatūroje, kad būtų galima patogiai perjungti pavarą.

Kaina 18,44 €

Greičių dėžės tepalas MOTUL GEAR COMPETITION 75W140 1L

100% sintetinis lenktynių tepalas „Ester-Technology“ pagrindu. Visiems hipoidiniams diferencialams su ribota slydimo sistema, pavarų dėžė su integruotu riboto slydimo diferencialu, mechaninė transmisija, sinchronizuotos ar nesinchronizuotos pavarų dėžės, transmisijos pavarų dėžės, veikiančios sukrėtimais, didelėmis apkrovomis ir mažu apsisukimų dažniu ar vidutinėmis apkrovomis. ir didelis apsisukimų greitis. 0% šlyties nuostoliai: Neištirpusi alyvos plėvelė ekstremaliomis sąlygomis. Labai didelė tepimo galia, kuri sumažina trintį ir susidėvėjimą. 140 laipsnių karštoje temperatūroje, siekiant užtikrinti puikų alyvos plėvelės atsparumą karštoje temperatūroje ir (arba) sumažinti perdavimo triukšmą. Skysti žemoje temperatūroje, kad būtų galima patogiai perjungti pavarą.

Kaina 23,67 €

Greičių dėžės tepalas Bel-Ray Thumper Gear Saver Transmission Oil 80W-85 1L

„Bel-Ray Thumper Gear Saver“ transmisijos alyva transmisijos alyva skirta varikliams su šlapiomis sankabomis. Dėl puikių eksploatacinių savybių jis užtikrina idealų šlapios sankabos veikimą, prailgina visų transmisijos komponentų eksploatavimo laiką, sumažina triukšmą ir palengvina variklio užvedimą šaltuoju metu.

Kaina 12,98 €

Greičių dėžės tepalas Bel-Ray Gear Saver Transmission Oil 75W 1L

Bel-Ray Gear Saver Transmission Oil  greičių dėžės tepalas sukurtas varikliams turintiems šlapią sankabą. Puikių eksploatacinių savybių dėka užtikrina idealų šlapios sankabos darbą, prailgina visų transmisijos komponentų tarnavimo laiką, sumažina triukšmą bei palengvina šaltą variklio paleidimą.

Kaina 14,42 €

Pirkinių krepšelis

Į parduotuvę

Krepšelis tuščias

Paskyra

Neturite paskyros?
Sukurti paskyrą
4