close

Ši svetainė naudoja vartotojų duomenis norint užtikrinti geriausią apsipirkimo kokybę.

Blog

10 dalykų, kurie laukia jūsų, kai pradėsite važiuoti motociklu

0 comments
770 views

Kiekvieno naujo sezono metu motociklininkų gerbėjai auga: tai jaudina tiek moteris, tiek vyrus.  Žmonės vis dažniau ir dažniau renkasi kelionėms ne mikroautobusų nuoma ar lengvuosius automobilius, bet motociklus. Štai keletas motociklininkų pamokų, kurias praėjo kiekvienas „baikeris“.

Padarykite pirmenybę saugumui!

0 comments
677 views

Motociklo eksploatavimas turi skirtingus vertinimus nei automobilio; tačiau kelio įstatymai taikomi visiems vairuotojams vienodai. Nuoseklus ugdymas, eismo taisyklių ir pagrindinio sveiko proto požiūrio derinimas gali padėti ilgą laiką sumažinti motociklų nelaimingų atsitikimų skaičių per metus.

Kokia turi būti motociklininkų apranga?

0 comments
764 views

Prasidėjus vasaros sezonui suaktyvėja ir padidėja motociklininkų gretos mieste. Vis daugiau ir daugiau lietuvių motociklus perka kaip laisvalaikio leidimo būdą bei papildomą transporto priemonę. Įsigijus bet kokio tipo motociklą, svarbu nusipirkti ir tinkamą aprangą bei apsaugas, kurios yra privalomos važinėjant šia transporto priemone. Šiame straipsnyje apžvelgsime kokia turi būti saugi motociklininkų apranga ir kokius papildomus aksesuarus ir priedus rekomenduotina turėti šalia jos.

Prenumeruokite naujienlaiškį!

4